The King’s Man’den Yeni Fragman Yayınlandı

The King’s Man’den Yeni Fragman Yayınlandı

  29 Haziran 2020

  75 Okunma

 “The King’s Man” serinin üçüncü filmi olacak ve hikâyenin nasıl başladığını izleyicilere gösterecek.

“The King’s Man” serinin üçüncü filmi olacak ve hikâyenin nasıl başladığını izleyicilere gösterecek.

Koronavirüs salgınından dolayı vizyon tarihlerinin değişmesinden bile önce yeni “The King’s Man” filmi için biraz bekleyeceğimiz belliydi. Matthew Vaughn’un yönettiği serinin üçüncü filmi Eylül 2020’de vizyona girecek. Filmin son yayınlanan fragmanı ise her hangi bir platformda değil sinemalarda gösterileceğini doğruluyor.

1.Dünya Savaşı zamanında geçen ve ilk bağımsız istihbarat ajansı olan “King’s Man”in nasıl kurulduğunu anlatan filmde Ralph Fienne’si Oxford Dükü olarak göreceğiz. Mottosunun “saf ama gaddar, medeni ama acımasız” olan ajansın yeni üyesi Conrad (Harrison Dickinson)’ın eğitimini ve kullandığı malzemeleri bol bol görebildiğimiz fragmanda, Gemma Arterton’ı Polly rolünde, Rhys Ifans’ı ise Rasputin rolünde görüyoruz.

Jane Goldman ve Matthew Vaughn’ın senaryosunu yazdığı “The King’s Man” 16 Eylül 2020 tarihinde İngiltere’de vizyona girecek.

 

 

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden PlanetRTS sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.