The King’s Man’den Yeni Fragman Yayınlandı

The King’s Man’den Yeni Fragman Yayınlandı

  29 Haziran 2020

  328 Okunma

 “The King’s Man” serinin üçüncü filmi olacak ve hikâyenin nasıl başladığını izleyicilere gösterecek.

“The King’s Man” serinin üçüncü filmi olacak ve hikâyenin nasıl başladığını izleyicilere gösterecek.

Koronavirüs salgınından dolayı vizyon tarihlerinin değişmesinden bile önce yeni “The King’s Man” filmi için biraz bekleyeceğimiz belliydi. Matthew Vaughn’un yönettiği serinin üçüncü filmi Eylül 2020’de vizyona girecek. Filmin son yayınlanan fragmanı ise her hangi bir platformda değil sinemalarda gösterileceğini doğruluyor.

1.Dünya Savaşı zamanında geçen ve ilk bağımsız istihbarat ajansı olan “King’s Man”in nasıl kurulduğunu anlatan filmde Ralph Fienne’si Oxford Dükü olarak göreceğiz. Mottosunun “saf ama gaddar, medeni ama acımasız” olan ajansın yeni üyesi Conrad (Harrison Dickinson)’ın eğitimini ve kullandığı malzemeleri bol bol görebildiğimiz fragmanda, Gemma Arterton’ı Polly rolünde, Rhys Ifans’ı ise Rasputin rolünde görüyoruz.

Jane Goldman ve Matthew Vaughn’ın senaryosunu yazdığı “The King’s Man” 16 Eylül 2020 tarihinde İngiltere’de vizyona girecek.

 

 

Yorum Alanı
Film izlmek için uzun yıllar önce teknoloji gelişmemiş ve herkes Sinema salonlarında toplanmaktadı. O zamanlar bazen haftada bir bazen Ayda bir Film gelir ve herkes bilet alıp gelen sinemayı izlmeye giderdi. O zamanlar insanların Seçme hakkı yoktu Sinemaya Hangi dizi veya sinema gelirse izlerdiler. Zaman geçtikçe Teknolojinin gelişmesi ile insanlar Film izle sitelerinde görüntü kalitesi ve ses kalitesi ayarlaya biliyor ve kendi evlerinde izleme şansını yakalıyor. Yani daha önce Sinemalarda olan siyah beyaz ve karıncalı olan filmler şimdilerde 720p, 1080p ve şimdilerde 4K özelliği ile hd film izle özelliği bulunmaktadır. insalar artık teknolojiyi kullanıp evlerinde bilgisayar, telefon ve buna benzer android cihazlarından sınırsız film izleme keyfini çıkarıyor. Bununla yetmeksizin ister bilgisayar ister android cihazlardan film izlemek isteyenler ayarlar bölümünden ister türkçe dublaj ister alt yazılı hd film izleye biliyor. Peki zamanın bize böyle bir teknoloji getirmesi bununla sınırlanıyor mu? kesinlikle hayır isteyen herkes istediği film türünü seçip izleyebiliyor.izleyiciler için belirlenen Film kategori'leri bulunmaktadır örnek: korku, aksiyon, macera vb. gibi kategoriler bulunmaktadır istediğini seçip ve filmin özetini okuyup veya fragmanını izleyip karar verdikten sonra tamamını izlebiliyorlar.Sizlerde full hd film izle yazarak veya Türkçe Dublaj yazarak Planet Sinema 'da istediğiniz kategoride film izleyebilirsiniz.

*/