Margot Robbie Yeni Pirates Of The Caribbean Kadrosunda

Margot Robbie Yeni Pirates Of The Caribbean Kadrosunda

  29 Haziran 2020

  347 Okunma

Margot Robbie yeni “Pirates Of The Caribbean” filminin başrolü olarak kadroya girdi, Robbie aynı zamanda serinin son eklemesinin yapımcığını da üstlenecek.

Margot Robbie yeni “Pirates Of The Caribbean” filminin başrolü olarak kadroya girdi, Robbie aynı zamanda serinin son eklemesinin yapımcığını da üstlenecek.

“Pirates Of The Caribbean” serisinin yeni filminden uzun süredir haber alınamıyordu. Seri devam edecek mi sorusunun yanıtı sonunda geldi. Christina Hodson’ın senaryosunu yazdığı, Margot Robbie’nin başrolünde olduğu ve yapımcılığını üstlendiği “Pirates Of The Caribbean” filmi için çalışmalara başlandı.

Yapılan haberlere göre Margot Robbie’nin karakterine odaklı olacak yeni proje, bildiğimiz “Pirates Of The Caribbean” evreninden bağımsız olmayacak. Aynı atmosferde başka bir hikâye anlatacak yeni filmin konusu ise henüz açıklanmış değil.

Aynı zamanda “Pirates Of The Caribbean”in senaristi olan Ted Elliot da başka bir “Pirates Of The Caribbean” projesi üzerinde çalıştığı haberi geldi. İki filmin de Jerry Bruckheimer yapımcılığında olduğunu biliyoruz. Johnny Depp’in canlandırdığı Jack Sparrow karakteri olmadan da serinin devam etmesini planlayan Disney’in “Pirates Of The Caribbean” için geliştirdiği strateji bu şekilde görünüyor.

Yorum Alanı
Film izlmek için uzun yıllar önce teknoloji gelişmemiş ve herkes Sinema salonlarında toplanmaktadı. O zamanlar bazen haftada bir bazen Ayda bir Film gelir ve herkes bilet alıp gelen sinemayı izlmeye giderdi. O zamanlar insanların Seçme hakkı yoktu Sinemaya Hangi dizi veya sinema gelirse izlerdiler. Zaman geçtikçe Teknolojinin gelişmesi ile insanlar Film izle sitelerinde görüntü kalitesi ve ses kalitesi ayarlaya biliyor ve kendi evlerinde izleme şansını yakalıyor. Yani daha önce Sinemalarda olan siyah beyaz ve karıncalı olan filmler şimdilerde 720p, 1080p ve şimdilerde 4K özelliği ile hd film izle özelliği bulunmaktadır. insalar artık teknolojiyi kullanıp evlerinde bilgisayar, telefon ve buna benzer android cihazlarından sınırsız film izleme keyfini çıkarıyor. Bununla yetmeksizin ister bilgisayar ister android cihazlardan film izlemek isteyenler ayarlar bölümünden ister türkçe dublaj ister alt yazılı hd film izleye biliyor. Peki zamanın bize böyle bir teknoloji getirmesi bununla sınırlanıyor mu? kesinlikle hayır isteyen herkes istediği film türünü seçip izleyebiliyor.izleyiciler için belirlenen Film kategori'leri bulunmaktadır örnek: korku, aksiyon, macera vb. gibi kategoriler bulunmaktadır istediğini seçip ve filmin özetini okuyup veya fragmanını izleyip karar verdikten sonra tamamını izlebiliyorlar.Sizlerde full hd film izle yazarak veya Türkçe Dublaj yazarak Planet Sinema 'da istediğiniz kategoride film izleyebilirsiniz.

*/